UNI-MAR Enerji Yatırımları A. Ş.

Merhaba,

 

Uni-Mar Enerji Yatırımları A.Ş.'nin Genel Müdür ve İcra Kurulu Başkanı olarak Şirketimizin tüm çalışanlarıyla içinde bulunduğu sosyal çevreye  olanakları ölçüsünde  katkıda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etmeliyim.

Ticari faaliyete geçtiği 1999 tarihinden bu yana, birlikte olduğumuz, yaşadığımız yörenin insanlarına sağlık ve eğitim alanlarında maddi olanaklarımız ve bütçemizin verdiği fırsatlar içinde katkılarımızı sürdürmekteyiz.

Bu amaca yönelik olarak, okulların fiziki olarak genel gereksinimlerinin yanında öğrencilere kullandıkları eğitim araç ve gereçlerinin sağlanması, öğrencilere yönelik kültürel programlara destek verilmesi, yakın çevremizdeki sağlık kurumlarına sağlık araç, gereç ve diğer gereksinimlerin temini yönünde Şirketimiz gereken duyarlılığı gösterme gayreti içindedir.

Sosyal sorumluluk birlikte yaşadığınız çevreye ve topluma saygının en güzel ifadesidir. Uni-Mar bu düşüncenin bilincini taşımaktadır.

Bu amaca yönelik gayretlerimizin bundan sonra da olanaklarımız ölçüsünde sürdürüleceğini en içten duygu ve dileklerimle bilgilerinize sunmak isterim.

 

Sevgi ve saygılarımla,

 

Enver GÜNEY

Uni-Mar Enerji Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı

Designed by Uni-Mar IT